Základní kurz Latte art
Naučíme vás správnou techniku šlehání a základní obrázky

Tento kurz je pro určený pro všechny, kteří mají za sebou ať už základní baristický kurz nebo se
v oblasti kávy již orientují a chtějí se zdokonalit ve šlehání mléka a technice nalévání. Nebude se zde probírat nic z teorie o kávě, ani vás zde nebudeme učit nastavovat mlýnek a připravovat správné espresso. Těmto tématům se věnuje náš Základní baristický kurz.

Na kurzu vás naše školitelka Lucka naučí, jak správě šlehat mléko, správnou techniku nalévání našlehaného mléka a malování základních obrázků do cappuccina. Budete tedy připravovat jedno cappuccino za druhým. Naučí vás obrázky jako je srdíčko, rozeta, tulipán a popíše postup, jak se dá dále zdokonalovat a navazovat na tyto základy v případě těžších obrázků.


Kurz je pro 4 osoby, trvá 6 hod - od 10 do 17 hod s hodinovou pauzou na oběd. Čas skončení kurzu se může měnit v závislosti na počtu účastníků.

Kurz je limitován počtem 4 účastníků. Minimální počet účastníků jsou 2 osoby.

V našem školicím centru budete pracovat s kávovary a mlýnky značky Nuova Simonelli. Značka Nuova Simonelli doprovází největší světové soutěže baristů. 

V ceně je zahrnutý veškerý spotřebovaný materiál, zapůjčení baristické zástěry a zápisových archů.

Po absolvování kurzu od nás získáte certifikát.

Kurz povede slovenská mistryně v Latte artu Lucie Ondrušková.

Cena kurzu je 3.490,- na osobu. V PŘÍPADĚ ZÁJMU VÍCE OSOB NABÍZÍME SKUPINOVÉ SLEVY.

Pro přihlášení do kurzu stačí vyplnit přihlašovací formulář níže nebo zaslat závaznou objednávku na e-mail kurzy@penerini.cz. Po potvrzení z naší strany bude vaše účast považována za závaznou a bude vám na e-mail odeslán potvrzující mail s dodatečnými informacemi.


V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mail: kurzy@penerini.cz nebo telefonicky na číslo +420 703 377 844 .


Přihlašovací formulář:


Fotogalerie