Základní kurz Latte art

Tento kurz je vhodný pro ty z Vás, kteří již absolvovali Základní baristický kurz, nebo se přípravě kávy věnují již delší dobu a chtějí se zdokonalit v technice Latte artu.

Na kurzu se neprobírá teorie, nebudeme Vás učit nastavovat mlýnek ani správnou přípravu espressa. Těmto tématům se věnuje náš Základní baristický kurz.

Naše školitelka Lucie Vás naučí, jak správně šlehat mléko, správnou techniku nalévání našlehaného mléka a malování základních obrázků do cappuccina. Budete tedy připravovat jedno cappuccino za druhým. Naučí Vás obrázky jako je srdíčko, rozeta, tulipán a popíše postup, jak se dále zdokonalovat a navazovat na tyto základy v případě složitějších obrázků.


Kurz je určen pro 2 - 4 osoby, trvá 5 hod - od 10 do 16 hod s hodinovou pauzou na oběd. Čas ukončení kurzu se může měnit v závislosti na počtu účastníků.

Kurz je limitován počtem 4 účastníků. Minimální počet účastníků jsou 2 osoby.

V našem školicím centru budete pracovat s kávovary a mlýnky značky Victoria Arduino. Značka Victoria Arduino doprovází největší světové baristické soutěže. 

V ceně je zahrnut veškerý materiál, zapůjčení baristické zástěry a zápisových archů.

Po absolvování kurzu získáte certifikát.

Kurz povede slovenská mistryně v Latte artu Lucie Ondrušková.

Cena kurzu je 3.490,- na osobu. V PŘÍPADĚ ZÁJMU VÍCE OSOB NABÍZÍME SKUPINOVÉ SLEVY.

Pro přihlášení do kurzu stačí vyplnit přihlašovací formulář níže nebo zaslat závaznou objednávku na e-mail kurzy@penerini.cz. Po potvrzení z naší strany bude Vaše účast považována za závaznou a obdržíte e-mail s dodatečnými informacemi.


V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mail: kurzy@penerini.cz nebo telefonicky na číslo +420 728 244 170 .


Přihlašovací formulář:

Neobdržíte-li potvrzení rezervace na Váš e-mail do druhého pracovního dne, zkontrolujte prosím složku 'spam'.


Fotogalerie