O nás
Pražírna, prodejna, milovníci kávy...

Děláme kávu s láskou

Naše brněnská rodinná pražírna PENERINI coffee vznikla za účelem prodeje kávy a kávovarů do domácností a kanceláří, individuálně do kaváren a restaurací. Poskytujeme poradenství v oblasti kávy, kávových produktů a kávovarů.

Přinášíme Vám čerstvou a kvalitní kávu praženou přímo u nás v pražírně. Nakupujeme kávy z plantáží z celého světa. Věříme, že si na naší kávě pochutnáte a oceníte rozdíly, které čerstvě pražená káva nabízí. Víme, že v dnešní době každý ocení kvalitní produkty a také hlavně kvalitní služby, které Vám, našim zákazníkům, samozřejmě rádi poskytneme.

Od dubna 2014 provozujeme prodejnu Penerini coffee shop na Palackého třídě 60 v Brně - Králově Poli, kde si můžete zakoupit veškeré vybavení pro přípravu své oblíbené kávy a samozřejmě i čerstvě praženou kávu, kterou pražíme s láskou.

V červnu 2015 jsme pořídili i vlastní pražírnu kávy, která je umístěna taktéž na Palackého třídě 60. Pražíme na elektrické pražičce značky Novoroaster, která praží kávu horkým vzduchem. Prostor pražírny je po předchozí domluvě přístupný veřejnosti, abyste se mohli podívat, jak se u nás káva praží a dále zpracovává.

Kdo u nás školí

Při školeních se snažíme předat vše, co umíme a věříme, že je to správná cesta při práci s kávou a její přípravě.

Nikola Nitranová

Baristka

Ve firmě PENERINI je důležitým článkem. Stará se o chod prodejny, vymýšlí tématické obrázky do cappuccina. Po absolvování kurzu u Petry Veselé získala certifikát "Barista Skills Foundation".

Lucie Ondrušková

slovenská mistryně v Latte Art

Lucka se věnuje Latte Artu již několik let. Absolvovala několik kávových kurzů a světových soutěží a ráda se s vámi podělí o svoje zážitky a zručnost.

Kika Surovková

Baristka 

Je důležitou součástí chodu naší prodejny. Absolvovala několik pokročilých kurzů domácí přípravy kávy.