O nás
Pražírna, prodejna, milovníci kávy...

Děláme kávu s láskou

Naše brněnská rodinná pražírna PENERINI coffee vznikla za účelem prodeje kávy a kávovarů do domácností a kanceláří, individuálně do kaváren a restaurací. Poskytujeme poradenství v oblasti kávy, kávových produktů a kávovarů.

Přinášíme Vám čerstvou a kvalitní kávu praženou přímo u nás v pražírně. Nakupujeme kávy z plantáží z celého světa. Určitě si na naší kávě pochutnáte a oceníte rozdíly, které čerstvě pražená káva nabízí. Víme, že v dnešní době každý ocení kvalitní produkty a také hlavně kvalitní služby, které Vám, našim zákazníkům, samozřejmě rádi poskytneme.

Od dubna 2014 provozujeme prodejnu na Palackého třídě 60 v Brně - Králově Poli.

Kdo u nás školí

Při školeních se snažíme předat vše, co umíme a věříme, že je to správná cesta při práci s kávou a její přípravě.

Nikola Knězáčková

Pražič/barista

Nikola je spoluzakladatelkou firmy PENERINI a zároveň je hlavním pražičem. Kromě absolvování několika kurzů u Petry Veselé a získání certifikace "Barista skills Intermediate" se snaží získávat zkušenosti o kávě i z kávového světa.

Nikola Nitranová

Baristka

Ve firmě PENERINI je důležitým článkem. Stará se o chod prodejny, vymýšlí tématické obrázky do cappuccina. Po absolvování kurzu u Petry Veselé získala certifikát "Barista Skills Foundation".

Lucie Ondrušková

slovenská mistryně v Latte Art

Lucka se věnuje Latte Artu již několik let. Absolvovala několik kávových kurzů a světových soutěží a ráda se s vámi podělí o svoje zážitky a zručnost.