Domácí příprava kávy

Tento kurz je určen pro všechny kávové nadšence, bez nutnosti předchozích znalostí. Ukážeme si, jak připravit filtrovanou kávu a jak se zdokonalit v její přípravě.

Povíme si něco o výběru kávy, probereme faktory, které ovlivňují její chuť. Řekneme si, jak vybrat a seřídit mlýnek. Na přípravu kávy budeme používat French press, Moka konvičku, překapávače Hario V60 a Chemex, ukážeme si několik způsobů, jak připravit Aeropress. Na závěr si ukážeme Vacuum pot.


Kurz je pro 2 - 4 osob, trvá 3 hodiny. Čas ukončení kurzu se může měnit v závislosti na počtu účastníků.

Kurz je limitován počtem 6 účastníků. Minimální počet účastníků jsou 3 osoby.

K dispozici budete mít všechny výše uvedené přípravy filtrované kávy, ruční i elektrický mlýnek, váhy, konvice na správné nalévání vody a další potřebné pomůcky.

V ceně je zahrnut veškerý materiál, zapůjčení baristické zástěry a zápisových archů.

Po absolvování kurzu získáte certifikát.

Kurz povede naše baristka Kristýna Surůvková.

Cena kurzu je 990,- na osobu. V PŘÍPADĚ ZÁJMU VÍCE OSOB NABÍZÍME SKUPINOVÉ SLEVY.

Pro přihlášení do kurzu stačí vyplnit přihlašovací formulář níže nebo zaslat závaznou objednávku na e-mail kurzy@penerini.cz. Po potvrzení z naší strany bude Vaše účast považována za závaznou a obdržíte e-mail s dodatečnými informacemi.


V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mail: kurzy@penerini.cz nebo telefonicky na číslo +420 602 711 722.


Kurz může být také skvělým dárkem pro Vaše blízké. Dárkové poukazy na naše kurzy mají platnost půl roku a obdarovaný si sám vybere termín, který mu bude vyhovovat. V případě zájmu nás prosím kontaktujte přes přihlašovací formulář zde.  


Přihlašovací formulář:

Neobdržíte-li potvrzení rezervace na Váš e-mail do druhého pracovního dne, zkontrolujte prosím složku 'spam'.

Pro účast na kurzu je nutné splnit jednu z následujících podmínek:

1) Negativní PCR test, ne strašní než 7 dní

2) Negativní antigenní test, ne starší než 72 hodin. Akceptujeme potvrzení negativního testu vydané zaměstnavatelem nebo školou.

3) Potvrzení o očkování, nebo potvrzení o prodělání nemoci v posledních 180 dnech.


Fotogalerie