Cupping - degustace káv

                                      Máte rádi kávu, ale nejste si jisti, která vám chutná nejvíce?  Pak je cupping aneb degustace káv pro vás to nejlepší řešení!

Ať už jste zkušený barista, nebo svět kávy teprve začínáte objevovat, cupping je ideální příležitost pro trénování chuťových pohárků, neboli senzoriky. A co to cupping vlastně je?

Jde v podstatě o kávový ekvivalent degustace vína. Do cuppingových misek si nachystáme několik vzorků kávy a budeme zkoumat jejich aroma i chuť. Jde o metodu používanou profesionály po celém světe a zároveň o metodu natolik jednoduchou, že ji zvládne úplně každý. Naši baristé Vás cuppingem provedou krok po kroku, vše Vám vysvětlí a upozorní Vás na rozdíly mezi jednotlivými kávami. Ochutnáte celou naši aktuální produkci a navíc se dozvíte i něco o cestě kávy z plantáže až do Vašeho šálku.

Cupping rádi připravíme i individuálně pro Vás a Vaše přátele či kolegy v rámci teambuildingu.

V ceně je zahrnutý veškerý spotřebovaný materiál a zápisové archy.

Kapacita cuppingu je omezena. Své místo si můžete rezervovat pomocí registračního formuláře níže. 

Cena 190 Kč / osoba.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mail: kurzy@penerini.cz nebo telefonicky na číslo +420 602 711 722. 


Cupping může být také skvělým dárkem pro Vaše blízké. Dárkové poukazy na naše kurzy mají platnost půl roku a obdarovaný si sám vybere termín, který mu bude vyhovovat. V případě zájmu nás prosím kontaktujte přes přihlašovací formulář zde


Registrační formulář

Neobdržíte-li potvrzení rezervace na Váš e-mail do druhého pracovního dne, zkontrolujte prosím složku 'spam'.

Pro účast na kurzu je nutné splnit jednu z následujících podmínek:

1) Negativní PCR test, ne strašní než 7 dní

2) Negativní antigenní test, ne starší než 72 hodin. Akceptujeme potvrzení negativního testu vydané zaměstnavatelem nebo školou.

3) Potvrzení o očkování, nebo potvrzení o prodělání nemoci v posledních 90 dnech.